Idejas. Pieredze. Tehnoloģijas

Kasiera - operatora automatizētā darba vietaKasiera - operatora automatizētā darba vieta HiCash ir augsto tehnoloģiju mūsdienīgs risinājums īslaicīgo klientu apkalpošanas procesa automatizācijai autostāvvietās, fitnesa centros, atpūtas un izklaides parkos, slēpošanas kūrortos, maksas slidotavās u.c.

Risinājums pieprasa speciālā programmnodrošinājuma un aprīkojuma komplekta uzstādīšanu kasiera - operatora darba vietā, kā arī operatora atbilstošo apmācību. Aprīkojuma komplekts iekļauj sevī datorizēto terminālu, elektronisko karšu un žetonu nolasītāju, kā arī klientu displeju.

HiCash automatizē:

HiCash minimizē:

HiCash palīdz:

HiCash funkcionalitāti nodrošina programmnodrošinājums, kas tika izstrādāts ar izpratni par kasieru – operatoru viduvējo datorprasmi. Ērts un saprotams lietotāja interfeiss, darba vide Windows.

Tieši tādēļ HiCash ir ārkārtīgi vienkāršs ekspluatācijā un ļauj ātri un efektīvi apkalpot klientus. Novietojot žetonu uz nolasītāja, kasierim uz displeja parādās summa, kas klientam ir jāsamaksā, un šī paša informācija tiek attēlota uz klientu displeja. Ar viena taustiņa nospiešanu tiek reģistrēta apmaksa, un žetonā tiek iekodēta atbilstoša elektroniskā atzīme, kas atļauj klientam pamest maksas teritoriju.

HiCash reģistrē visus žetona kodēšanas gadījumus, ieskaitot speciālo atļauju kodēšanu (bez apmaksas) un soda naudas iekasēšanu par nozaudētiem žetoniem.

HiCash uzkrāj sevī informāciju par katru operatora darbību un piereģistrē katras operatora maiņas apgrozījumu. HiCash paredz iespēju nofiltrēt datus pēc laika, žetona numura, kasiera vārda, kā arī citiem ieprogrammētiem parametriem.

HiCash dod iespēju pārskatīt operatīvo informāciju par katru sistēmā izmantojamo žetonu: kad un cikos žetons tika izsniegts, ar kāda automāta palīdzību, vai tas ir apmaksāts, un ja ir apmaksāts, tad kad un par kādu summu.

Īpaša uzmanība tika veltīta terminālā uzglabāto datu drošībai. Darbam sagatavotā termināla konfigurācija neļauj operatoram, tīšām vai netīšām, modificēt vai izdzēst darbam nepieciešamus datus, kā arī citus notikumus un iepriekš piereģistrētas transakcijas.

Sample form LV

Atpakaļ

SIA HiPark Systems © 2007-2020